نحوه دوخت پالتو

فروش الگوی خیاطی


برای هر خیاط و تولید کننده لباس داشتن چندین الگوی آماده خیاطی ضروری و حیاتی میباشد و میتواند در روند تولید لباس سرعت چشمگیری به کار خیاط ببخشد ما در این محصول بیش از ۶۰ الگوی آماده برای شما گرد آوری کرده ایم که امیدواریم مورد پسندتان واقع شود .

این الگوها به صوزت فایل pdf و در عکس های بزرگ میباشند که میتوانید با در کنار هم گذاشتن الگوها و در مقیاس مورد نظر خود از آنها پرینت بگیرید و مورد استفاده قرار دهید .

معرفی الگوها :

پکیج ۲۰ الگوی لباس مجلسی زنانه

پکیج ۲۰ الگوی بلوز زنانه

پکیج ۸ الگوی مانتوی زنانه

پکیج ۵ الگوی پیراهن مردانه

الگوی تی شرت مردانه

الگوی تی شرت زنانه

قبل از شروع اندازه گیری, نوار باریکی به دور کمر به فروش الگوی خیاطی حالت معمولی(نه سفت و نه شل)ببندید تا خط عرضی گودی کمر مشخص شود و اندازه های طولی بدن به طور دقیق به دست آید.

شکل 1, نمایش مکان اندازه های استاندارد اندام در روش متریک است.در این روش از سیستم سایزبندی استفاده شده است.

در جدول اندازه های استاندارد, هر سایز به طور مجزا مشخص شده است.

اندازه های دور سینه و دور کمر و دور باسن از سایز 34 تا 40 هر کدام 4 سانتی متر و از سایز 42 تا 56 هرکدام 5 سانتی متر اضافه شده است.

سایز 34 مطابق سایز 8 جدول است که تا سایز 56 به هرکدام 2 شماره افزوده می شود. این مدل برای کسایی که با الگو کشیدن آشنایی ندارن و دوست دارن برای دخترای نازشون لباس بدوزن خیلی روش راحتیه امیدوارم بتونید برا نی نی هاتون بدوزید من این مدل تقدیم کردم به درسا ناز که مامانش براش بدوزه برای رسم الگو از لباس کودکتان استفاده کنید شکل های زیر رو روی کاغذ می کشیم و در میارم .حالا هم ضلع پایینی مستطیل ها رو دور گیری کنید و بدوزید.

الگوی لباس زیر مردانه و زنانه

الگوی تی شرت جیب دار بچه گانه

تی شرت رگلان مردانه

الگوی لباس زنانه یکسره قابل چاپ

و بیش از ۱۵۰ الگوی خیاطی لباس مردانه , زنانه , بچه گانه , لباس مجلسی , کت و تی شرت – پیراهن , شلوار و … همگی الگوها قابل پرینت میباشند.

× بستن تبلیغات